#1 2008-02-20 19:13:25

Jolita1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 226

Bolesne rozstania

To, że od miłości do nienawiści droga jest bardzo krótka, wiedzą chyba wszyscy. Po gorących wyznaniach miłosnych czasem przychodzi czas na przykre i bolesne słowa, które słyszymy przy rozstaniu. A niestety wspomnienia z tych chwil bywają różne. Niemal każdy, kto był kiedyś rzucany, bądź sam zostawiał drugą osobę, dobrze wie, jak ciężkie mogą być te momenty. Tak naprawdę najwięcej możemy się dowiedzieć o drugiej osobie właśnie po tym, w jaki sposób kończy związek.
Na forach internetowych, gdzie internautki dzielą się swoimi doświadczeniami, można przeczytać wiele, wręcz nieprawdopodobnych historii, gdzie kobiety były porzucane w tak brutalny sposób, że czasem trudno uwierzyć, jak można było żyć z osobą, która jest zdolna do takich słów czy gestów. Przykre słowa, wyrzucanie tego, co leżało na sercu partnerom przez cały związek, oszustwa, zdrady, takie sytuacje niestety towarzyszą niektórym rozstającym się parom. Najgorsze jest to, że przecież najbardziej bolesne rozstania są wtedy, gdy ludzie się mocno kochali, łączyło ich prawdziwe uczucie. Można się oczywiście zapytać czy uczucie było prawdziwe, skoro się skończyło i to w nieprzyjemny sposób. Odpowiedź nigdy nie będzie jednoznaczna, gdyż albo uczucie mogło być nieszczere, albo może problem jednak jest w ludziach, którzy nie potrafili o nie odpowiednio zadbać i pielęgnować.
Jak się okazuje bardzo łatwo jest czasem rozpocząć związek, zbudować coś między dwojgiem ludzi, jednak, gdy coś się psuje i zaczynają się problemy, wiele osób się gubi i nie potrafi odnaleźć się w tej sytuacji. Zawsze rozwiązywanie problemów jest bardzo trudne, dlatego ludzie szukają różnych sposobów, by było im lżej. Niestety najczęściej nie są to najlepsze rozwiązania. Partnerzy kłamią, układają sobie życie na boku, zdradzają, co przecież tylko pogarsza sytuację, wydłuża nieprzyjemne chwile i prowadzi do bardziej niemiłych rozmów, a przez to zadaje jeszcze więcej bólu osobie rzucanej. Prawdą jest, że w przypadku rozstań nie jest łatwo ani osobie, która postanawia zakończyć związek, ani tej, która zostaje później sama. Jednak ze względu choćby na wspomnienia, szacunek dla drugiej osoby, najlepiej mówić szczerze i od razu, gdy tylko pojawi się problem. Z pewnością pomoże to złagodzić i tak nieprzyjemny przecież moment rozstania.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
margonem tropiciel umki na początek podglćdanie opowiadania erotyczne cm 030 Jakie kulki www.motoklubkonin.pun.pl gdzie jest lance mapa gothic