#1 2008-02-20 19:25:01

Jolita1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 226

Tęsknoty silnej kobiety

Silnym kobietom wydaje się, że świat dzieli się na ludzi silnych (takich jak one) i słabych. – A przecież to nieprawda – Każdy ma w sobie dwie cechy potrafi kochać i nienawidzić. Tylko że, Tygrysice mają zablokowaną w sobie tę część osobowości, która jest bezbronna i delikatna. Być może rodzice powtarzali: „Musisz być mocna, bo inaczej zginiesz”? Może nie wolno jej było okazywać słabości? W domach silnych kobiet zwykle jest dużo wymagań. Matka zazwyczaj mocna, a ojciec nieobecny, wycofany, niezaradny, czasem nadużywający alkoholu. W takich domach córki szybko stają się nadodpowiedzialne i bardzo przeżywają wszystkie niepowodzenia.

A tak naprawdę to silne kobiety pragną skontaktować się ze swoją delikatnością. Kłopot w tym, że tego nie potrafią. Każda kobieta spycha do swojej nieświadomości takie cechy charakteru, których po prostu nie lubi. Najczęściej silne kobiety wkurzają się na słodkie idiotki – słabe, średnio inteligentne istotki, które z wdziękiem potrafią oddać się pod opiekę mężczyzny.
Same już nie wiedzą, czy siła, którą mają w sobie, przeszkadza im w miłości czy pomaga. Przyjmują więc postawę pełną nieufności. Boją się bliskości bo ona oznacza słabość. Dlatego kiedy spotykają silnego faceta, zaczynają z nim walczyć albo po prostu uciekają.
Typowy facet, za którym tęsknią, to typ samotnika - wilka, bo uważają, że tylko przy nim mogą poczuć się bezpiecznie. Natomiast - tzw. piesek pokojowy je denerwuje. Gdy tylko zainteresuje się nią, zaczyna nim pomiatać. Jaka jest tego przyczyna? Otóż to wspomnienia ojca, który nie potrafił uczestniczyć w ich życiu emocjonalnym. To właśnie dlatego tęskni za tym, który nigdy nie zadzwoni. Dlatego najbardziej pociąga ją facet, który rano znika z niezobowiązującym: „Zadzwonię wkrótce”. A wystarczająco dobry facet to ktoś, kto naprawdę potrafi dać szczęście. Nie ma jednak ochoty rywalizować i udowadniać, że jest jej godzien. I, oczywiście, on ma skazy: albo brak mu grubego portfela, albo humoru, albo urody. Jest zwykłym, sympatycznym facetem i przyznaje się do swoich słabości.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.joshgroban.pun.pl margonem nagrody z questów dziennych mc-zabawa gdzie jest lance mapa gothic www.motoklubkonin.pun.pl