#1 2008-02-20 19:15:30

Jolita1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 226

Jakich kobiet unikać?

Każdy mężczyzna popełniał w swoim życiu błędy wobec kobiet. Albo dał się wciągnąć w niewygodny związek, albo zbyt oczarować, albo też zrobił z siebie głupka.

Niejeden stracił całą fortunę na zaspokojenie potrzeb swojej wybranki, inny zmarnował kilka miesięcy na powolne podchody.

A kobieta jak kobieta, jest zmienną i zmieniła ich na lepszy model.

Czego się można nauczyć z tak gorzkich doświadczeń? Że poszukując jednego typu kobiet, panowie narażają się na podobny scenariusz: odrzucenie, złamane serce, chwilową niechęć do zawierania nowych znajomości.

Jakich kobiet się wystrzegać w szczególności?

Feministek

To taki gatunek człowieka, który uważa, że całe zło na świecie pochodzi od mężczyzn, którzy dla dobra ludzkości powinni pozbawić się źródła wszelkiego zła, jakim jest męskość. Feministki wierzą, że kobiety to istoty idealne, istne anioły, które stworzyłyby raj na ziemi, gdyby tylko żądni władzy i chwały panowie ustąpili im pola. Rozpoznać je można na odległość przez powtarzaną niczym mantrę kwestię: "wszyscy faceci myślą swoimi penisami".

Utrzymanek

To droga kobieta, w sensie utrzymania. Spodziewa się, że jej partner będzie finansował jej potrzeby od wizyty u manikiurzystki po drinki, biżuterię i zakupy w internetowej perfumerii. W głębi duszy uważa, że jest warta miliony i ma nieprzeciętną osobowość, a panowie garna się do niej drzwiami i oknami. Uosabia żądzę... żądzę pieniądza.

Księżniczek

Ten typ żyje w świecie fantazji, uważa, że bohaterki arlekinów i innych romansideł żyją naprawdę, a wielka romantyczna miłość jest w zasięgu ręki. Już niemal słyszy stukot podkówek konia, na którym siedzi jej upragniony książę. No cóż? sama tego nie wymyśliła. Najczęściej to rodzina i otoczenie, w którym żyła, wyposażyły ją w te przymioty ducha. Trudno takiej niewieści wytłumaczyć, że na życie składa się też płacenie rachunków i czyszczenie toalet.

Znikających punktów

To chodząca ofiara, swa postawą i wyglądem mówi, że została w przeszłości zraniona i podświadomie unika teraz nowych znajomości i bliskości. Oczywiście na początku przejawia zainteresowanie mężczyzną, by po chwili uciec mu sprzed nosa, niebawem powraca i zabawa powtarza się w nieskończoność. Jest mistrzynią sprzecznych przekazów i fałszywych sygnałów. Flirtuje, chodzi na randki, lecz nigdy nie pozwoli na przejście od stosunków przyjacielskich do bardziej intymnych.

Złośnic

Ten typ ma wiele wspólnego z feministką. Szczerze i otwarcie nie lubi mężczyzn. Spogląda na nich z wyższością, poniża, wyśmiewa, nazywa "świnią", "czubkiem", "maniakiem seksualnym". Nosi w sobie wiele gniewu i jawnej złości wobec rodu męskiego. Życie z nią to dramat.

Niepewnych

Ten rodzaj kobiety wydaje się z początku chodzącym ideałem - miła, przyjazna, tolerancyjna, taka, z którą lubi się przebywać, a może i spędzić życie. Ale sielanka trwa krótko - już na drugi dzień po pierwszej randce dzwoni co godzinę z pytaniem, dokąd zmierza ich związek lub po prostu by usłyszeć jego głos w słuchawce. Potrzebuje stałych zapewnień, że jest kochana, atrakcyjna, a aktualny makijaż nie jest zbyt wyzywający. Gdzieś w tyle głowy tkwi jej samospełniająca się przepowiednia, że jednego dnia ten mężczyzną ja opuści dla kogoś lepszego.

Obrażalskich

Często się obraża, wydyma wargi, dąsa i robi kwaśną minę. Tak naprawdę dba tylko o swoje dobro i zaspokaja własne potrzeby. Elegancko się ubiera, świetnie wygląda, lecz ma zawsze ten nieprzyjazny wyraz twarzy i nadętą minę.

Egoistek

To skrzyżowanie księżniczki ze złośnicą. Skoncentrowana na sobie, potrzebuje być w centrum uwagi, o osobowości narcystycznej. Była zawsze córeczką tatusia i takiego podejścia wymaga teraz od swojego partnera. Lecz czy takiego w ogóle znajdzie?

Desperatek

Chce złapać męża i to o każdej porze, zawsze i w obojętnie jakich okolicznościach. Nieważne, kim jest i czym się zajmuje potencjalny małżonek. Cel jest jeden - upewnić się, że jest mężczyzną i zaciągnąć przed ołtarz.

Kontrolerek

Niezwykle niebezpieczny typ - niepostrzeżenie obejmuje totalną kontrolę nad swoim mężczyzną począwszy od koloru skarpetek i krawata, przez wybór przyjaciół, z jakimi się spotyka i tego, czym się odżywia. A jeśli partner spróbuje się jej przeciwstawić, odetnie go od seksu, zacznie płakać, krzyczeć i używać wszelkich dostępnych jej metod, by postawić na swoim.

Czy zatem jakieś kobiety zostają jeszcze na świecie?Źródło INTERIA.PL

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cm 030 Jakie kulki zębatka tylna 38 do zetki vw wsteczny problem Turnieje ntsd password longin 4shared