#1 2008-02-18 19:51:05

Maczuga

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 97

Jak zerwać z przeszłością

Wydaje nam się często, że zerwaliśmy z naszą przeszłością, ale życie pokazuje że przeszłość wcale z nami nie zerwała.Przeszłość, wobec której brakuje nam dystansu i wolności, która nie została „rozliczona”, może dojść do głosu w zaburzeniach psychicznych i, niezrozumiałych dla nas, natrętnych myślach, prowadzących do ciągłego zadręczania się.

Czy komuś z was zdarza się że nagle wspomnienia wracają a z nimi strach,lęk i obawa?Mnie tak.Dlatego poruszyłam ten temat.
W naszej pamięci zapisane są emocje ,które nagle pojawiają się.Trudno jest wtedy sobie z nimi poradzić.Człowiek mimo że to co było minęło uporczywie w myślach rozpamiętuje sobie tylko znane tragedie.Czasem zastanawiam się po co wracam do tego,po co rozdrapuję rany ?ale odpowiedź nie przychodzi.Myślę że brak rozliczenia z tym co było,brak wybaczenia i gniew nie pozwalają mi wyrwać się od dręczących wspomnień.Ale wiem też że pewnych rzeczy nie da się już naprawić,wyprostować.Za dużo czasu minęło.Pozostaje mi chyba żyć jak dotychczas zatapiając się w paskudnych wspomnieniach.Może kiedyś samo minie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nuclear.pun.pl sygnatura donguralesko sony ericsson k850i zdjęcie simlocka czy można. zagrać w top eleven na windows hemp gru droga pobierz album